Lessenrooster 2019–2020

Alle lessen gaan door in de parketzaal van het sportcentrum De Pionier, Gosserieslaan 6, 8940 Wervik.
Eén uitzondering: Body Sculpting Geluwe op maandagavond gaat door in de sporthal Ter Linde, Tuinwijk 2, 8940 Geluwe.
*: na selectie

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Danzas:
3e leerjaar
17.30 – 18.45 u.
Ballet 1:
vanaf 3e leerjaar
18.00 – 19.00 u.
Concerto:
1e leerjaar
13.30 – 14.30 u.
Re-Act*:
junior disco team
18.00 – 19.30 u.
Imago:
2e leerjaar
16.30 – 17.30 u.
Modern 1:
vanaf 1e middelbaar
9.00 – 10.30 u.
Mini’s:
2e kleuter
9.30 – 10.30 u.
Allegro:
6e leerjaar
18.45 – 20.00 u.
Ballet 2:
vanaf 6e leerjaar
19.00 – 20.30 u.
Steps:
4e leerjaar
14.30 – 15.45 u.
4‑Mation 1:
vanaf 5e leerjaar
18.00 – 19.15 u.
Ballet 3*:
vanaf 6e leerjaar
17.30 – 19.00 u.
4‑Mation 2:
vanaf 5e leerjaar
10.30 – 11.45 u.
Petit-Pas:
3e kleuter
10.30 – 11.30 u.
Showdance 1:
vanaf 1e middelbaar
20.30 – 21.30 u.
Dans voor volwassenen:
gevorderden
20.30 – 21.30 u.
Arte:
5e leerjaar
15.45 – 17.00 u.
4‑Mation 3*:
vanaf 5e leerjaar
19.30 – 20.45 u.
Movimento:
vanaf 1e middelbaar
19.00 – 20.30 u.
Modern 2*:
vanaf 1e middelbaar
12.00 – 13.30 u.
Showdance 2*:
vanaf 1e middelbaar
11.30 – 13.00 u.
Body Sculpting:
20.00 – 21.00 u.
(Geluwe)
Jazz 1:
vanaf 1e middelbaar
17.00 – 18.30 u.
Power-Act*:
junior disco team
19.30 – 20.30 u.
Modern 3*:
modern team
20.30 – 22.00 u.
Children disco*:
disco team
13.30 – 15.00 u.
Adult disco*:
disco team
11.00 – 12.30 u.
Jazz 2*:
vanaf 1e middelbaar
18.30 – 20.00 u.
Dans voor volwassenen:
beginners
20.30 – 21.30 u.
X‑act*:
disco team
15.00 – 17.00 u.
Jazz 3*:
vanaf 1e middelbaar
20.00 – 21.30 u.
Artefact*:
disco team
17.00 – 18.00 u.

 

Lessenrooster 2018–2019

Alle lessen gaan door in de parketzaal van het sportcentrum De Pionier, Gosserieslaan 6, 8940 Wervik.
Eén uitzondering: Body Sculpting Geluwe op maandagavond gaat door in de sporthal Ter Linde, Tuinwijk 2, 8940 Geluwe.

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Danzas:
3e leerjaar
17.30 – 18.45 u.
Arte:
5e leerjaar
17.45 – 19.00 u.
Concerto:
1e leerjaar
13.30 – 14.30 u.
Re-Act*:
junior disco team
18.00 – 19.30 u.
Ballet 1:
3e & 4e & 5e leerjaar
17.30 – 18.30 u.
Modern 1:
vanaf 1e middelbaar
9.00 – 10.30 u.
Mini’s:
2e kleuter
10.00 – 11.00 u.
Allegro:
6e leerjaar
18.45 – 20.00 u.
Ballet 2:
vanaf 6e leerjaar
19.00 – 20.00 u.
Imago:
2e leerjaar
14.30 – 15.30 u.
4‑Mation 1:
vanaf 5e leerjaar
18.00 – 19.15 u.
Ballet 3*:
vanaf 6e leerjaar
18.30 – 19.30 u.
Modern 2*:
vanaf 1e middelbaar
10.30 – 12.00 u.
Petit-Pas:
3e kleuter
11.00 – 12.00 u.
Showdans:
vanaf 1e middelbaar
20.00 – 21.00 u.
Prépointes 2:
vanaf 6e leerjaar
20.00 – 20.30 u.
Steps:
4e leerjaar
15.30 – 16.45 u.
4‑Mation 2*:
vanaf 5e leerjaar
19.30 – 20.45 u.
Pointes 3*:
vanaf 6e leerjaar
19.30 – 20.00 u.
Movimento*:
modern team
12.00 – 13.30 u.
Showdans 2*:
vanaf 1e middelbaar
20.00 – 21.00 u.
Dans voor volwassenen:
20.30 – 21.30 u.
Jazz 1:
vanaf 1e middelbaar
16.45 – 18.15 u.
Modern 3*:
vanaf 1e middelbaar
20.00 – 21.30 u.
Street Rebelz*:
streetdance team
13.30 – 15.00 u.
Body Sculpting:
20.00 – 21.00 u.
(Geluwe)
Jazz 2*:
vanaf 1e middelbaar
18.15 – 19.45 u.
X‑Act*:
disco team
15.00 – 17.00 u.
Jazz 3*:
vanaf 1e middelbaar
19.45 – 21.15 u.
Artefact*:
disco team
17.00 – 18.00 u.

 

Lessenrooster 2017–2018

Alle lessen gaan door in de parketzaal van het sportcentrum De Pionier, Gosserieslaan 6, 8940 Wervik.
Eén uitzondering: Body Sculpting Geluwe op maandagavond gaat door in de sporthal Ter Linde, Tuinwijk 2, 8940 Geluwe.

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Danzas:
3e leerjaar
17.30 – 18.45 u.
Arte:
5e leerjaar
17.45 – 19.00 u.
Concerto:
1e leerjaar
13.30 – 14.30 u.
Re-Act:
junior disco team
18.00 – 19.30 u.
Ballet 1:
3e & 4e leerjaar
17.30 – 18.30 u.
Krea:
selectie 1e & 2e middelbaar
9.00 – 10.30 u.
Mini’s:
2e kleuter
10.00 – 11.00 u.
Allegro:
6e leerjaar
18.45 – 20.00 u.
Ballet 2:
5e & 6e leerjaar
19.00 – 20.00 u.
Imago:
2e leerjaar
14.30 – 15.30 u.
4‑Mation:
vanaf 5e leerjaar
19.30 – 20.45 u.
Modern 2:
selectie vanaf 5e middelbaar
18.30 – 20.00 u.
Workshop:
3e & 4e middelbaar
10.30 – 12.00 u.
Petit-Pas:
3e kleuter
11.00 – 12.00 u.
Showdans:
vanaf 1e middelbaar
20.00 – 21.00 u.
Prépointes 2:
5e & 6e leerjaar
20.00 – 20.30 u.
Steps:
4e leerjaar
15.30 – 16.45 u.
Ballet 3:
vanaf 1e middelbaar
20.30 – 21.30 u.
Movimento:
modern team
12.00 – 13.30 u.
Body Sculpting:
20.00 – 21.00 u.
(Geluwe)
Body Sculpting:
20.30 – 21.30 u.
(Wervik)
Forma:
1e & 2e middelbaar
16.45 – 18.15 u.
Pré(pointes) 3:
vanaf 1e middelbaar
21.30 – 22.00 u.
Street Rebelz:
streetdance team
13.30 – 15.00 u.
Modern 1:
selectie vanaf 3e middelbaar
18.15 – 19.45 u.
X‑Act:
disco team
15.00 – 17.00 u.
Expression:
vanaf 5e middelbaar
19.45 – 21.15 u.
Artefact:
disco team
17.00 – 18.00 u.

 

Lessenrooster 2016–2017

Alle lessen gaan door in de parketzaal van het sportcentrum De Pionier, Gosserieslaan 6, 8940 Wervik.
Eén uitzondering: Body Sculpting Geluwe op maandagavond gaat door in de sporthal Ter Linde, Tuinwijk 2, 8940 Geluwe.

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Danzas:
3e leerjaar
18.00 – 19.15 u.
Cadanza:
selectie 5e & 6e leerjaar
17.30 – 18.45 u.
Concerto:
1e leerjaar
13.30 – 14.30 u.
Re-Act:
5e leerjaar t.e.m. 2e middelbaar
18.00 – 19.30 u.
Modern 1:
selectie 3e & 4e middelbaar
17.00 – 18.30 u.
Krea:
selectie 1e & 2e middelbaar
9.30 – 11.00 u.
Mini’s:
2e kleuter
10.00 – 11.00 u.
Arte:
5e leerjaar
19.15 – 20.30 u.
Ballet 1:
vanaf 5e leerjaar
18.45 – 19.45 u.
Imago:
2e leerjaar
14.30 – 15.30 u.
4‑Mation:
vanaf 5e leerjaar
19.30 – 20.45 u.
Modern 2:
selectie +5e middelbaar
18.30 – 20.30 u.
Workshop:
3e & 4e middelbaar
11.00 – 12.30 u.
Petit-Pas:
3e kleuter
11.00 – 12.00 u.
Body Sculpting:
20.00 – 21.00 u.
(Geluwe)
(Pré)pointes:
geselecteerden
19.45 – 20.15 u.
Allegro:
6e leerjaar
15.30 – 16.45 u.
Movimento:
modern team
20.30 – 22.00 u.
Street Rebelz:
streetdance team
13.00 – 14.30 u.
Body Sculpting:
20.30 – 21.30 u.
(Wervik)
Ballet 2:
geselecteerden
20.15 – 21.15 u.
Steps:
4e leerjaar
16.45 – 18.00 u.
X‑Act:
disco team
14.30 – 16.30 u.
Forma:
1e & 2e middelbaar
18.00 – 19.30 u.
Expression:
vanaf 5e middelbaar
19.30 – 21.00 u.

 

Lessenrooster 2015–2016

Alle lessen gaan door in de parketzaal van het sportcentrum De Pionier, Gosserieslaan 6, 8940 Wervik.
Eén uitzondering: Body Sculpting op maandagavond gaat door in de sporthal Ter Linde, Tuinwijk 2, 8940 Geluwe.

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Koreo:
4e & 5e leerjaar
18.00 – 19.15 u.
Danzas:
3e & 4e leerjaar
18.00 – 19.15 u.
Concerto:
1e leerjaar
14.00 – 15.00 u.
4‑Mation:
vanaf 5e leerjaar
18.00 – 19.15 u.
Allegro:
6e leerjaar
16.30 – 17.45 u.
Krea:
middelbaren
9.30 – 11.00 u.
Mini’s:
2e kleuter
10.00 – 11.00 u.
Cadanza:
selectie 5e & 6e leerjaar
19.15 – 20.30 u.
Imago:
2e leerjaar
15.00 – 16.00 u.
Ballet:
vanaf 5e leerjaar
19.15 – 20.15 u.
Modern 1:
middelbaren
17.45 – 19.15 u.
Movimento:
wedstrijdgroep modern
11.00 – 12.30 u.
Petit-Pas:
3e kleuter
11.00 – 12.00 u.
Body Sculpting:
20.00 – 21.00 u.
(Geluwe)
Body Sculpting:
20.30 – 21.30 u.
(Wervik)
Contemporary 1:
middelbaren
18.00 – 19.30 u.
Pointes:
gevorderden in ballet
20.15 – 21.15 u.
Modern 2:
geselecteerden met ervaring
19.15 – 21.15 u.
Street Rebelz:
wedstrijdgroep streetdance/hiphop
13.00 – 14.30 u.
Contemporary 2:
geselecteerden met ervaring
19.30 – 21.00 u.
X‑Act:
wedstrijdgroep disco
14.30 – 16.00 u.